#kniznivanoce2017

25. prosince 2017 v 15:07 | Diki |  NOVINKY
Zdravím všechny milovníky knih!
V prvé řadě doufám, že jste si včerejší večer v poklidu užili, že jste se zbytečně nestresovali a všechno proběhlo tak, jak mělo. Že jste dostali všechno, po čem jste toužili a Dneska bych vám ráda ukázala, jaké krásné knížky mi přinesl Ježíšek. Neberte to prosím jako vychloubání, jen mám z nich radost a chci se o to podělit. Budu ráda, když mi napíšete, jaké knížky jste dostali vy, nebo případně to, co vám udělalo největší rodost!

Totální nasazení

autoři:Ondřej Nezbeda, Tomáš Hodan a Petra Soukupová
Tato kniha se skládá ze tří komiksových příběhů o ženách, které za Druhé světové války skončily v nacistickém pracovním táboře. Tyto příběhy by měly vycházet ze skutečných událostí a možná budou spolu souviset.
Já osobně komiksy úplně nevyhledávám, mnohem víc mě baví klasické knihy, ale myslím si, že tato kniha bude hodně zajímavá. Tato tématika je mi hodně blízká, což se potvrdí i u dalších knih a díky zpracování to bude pro mě zase trochu jiné. Těším se.

Lékárník z Osvětimi

autorka: Patricia Posner
Podle názvu je asi všem jasné, o čem kniha bude. Upřímně se na ní hodně těším a zároveň z ní mám strach. Vždycky jsem knihy z koncentračních táborů četla z pohledu oběti a tentokrát to bude o muži, který stál na druhé straně. Který s vězni zacházel špatně a krutě. Trochu se bojím, aby to nebylo až moc kruté. Přestože vím, že realita byla stokrát horší.

V šedých tónech

autorka: Ruta Sepetys
Tuto knihu jsem před delší dobou už četla a líbila se mi tak moc, že jsem jí potřebovala mít doma a ráda bych si jí přečetla znova. Vypráví o Lině, kterou jednoho dne i spolu s její matkou zatkne sovětská tajná policie. Obě jsou deportovány do gulagu.
Od Ruty Sepetys jsem ještě četla knihu Sůl moře a ta se mi taky moc líbila. Obě vám mohu doporučit.


VAROVÁNÍ: Recenze není vůbec kvalitní, protže jsem ji psala už před delší dobou. Tak to prosím omluvte.

Navždy s láskou Lara Jean

autorka: Jenny Han
Toto je poslední díl trilogie o Laře Jean a její milostném životě, jejích láskách, Je to romantická četby pro dívky a jsem zvědaá, jak Jenny Han celý příběh zakončí.
Jak se mi líbily první dva díly si můžete přečíst zde:


Akorát vás musím znova varovat, že ty recenze nejsou vůbec kvalitní, protže jsem je psala už před delší dobou. Takže to prosím ještě jednou omluvte.

Probuzení Simona Spiera

autor: Becky Albertall
Tato knížka vypráví příběh o gayovi Simonovi, který se to bojí říct světu. Začne si dopisovat s cizím člověkem na internetu a ten ho po čase začne vydírat.
Na tuto knihu se opravdu moc těším. Dokonce už je zfilmovaná a na filmové zpracování se můžeme těšit již v březnu 2018. Těším se moc! Na knihu i na film!

Tíha vesmíru

autorka: Jennifer Niven
A tuto poslední knihu mi přinesl YOLI Ježíšek, takže mu tímto ještě jednou děkuji.
Popravdě ani moc nevím, o čem tato kniha má být. Vím jen to, že se hodně lidem líbila a zasáhla je. Nechám se překvapit. Uvidíme, jak se mi bude líbit.Mějte se krásně a pokud budete chtít, tak mi napište, co jste dostali od Ježíška vy. Ať knižního, nebo i neknižního.
Mám vás ráda!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama