TAG: Názor menšiny

1. června 2017 v 10:00 | Diki |  Knižní TAGY
Zdravím všechny milovníky knih!
Dneska mám pro vás po delší době opět připravený tag a to konkrétně TAG: Názor menšiny. Narazila jsem na něj na blogu Život s knihami, kde jsem rovněž čerpala otázky. Tak ho tam nezapomeňte omrknout a pokud máte chuť, tak se do tagu zapojte.

1. Populární kniha, která se mi nelíbila
U této otázky mi byla odpověď jasná hned. Populární knihy, které mě nenadchly jsou knihy od Johna Greena. Četla jsem od něho dvě a to Hvězdy nám nepřály a Papírová města a ani jedna z nich mě neoslovila, nenadchla mě stylem napsání a prostě mě nebavily a nesedly mi. U Hvězdy nám nepřály je to možná způsobeno tím, že jsem nejprve viděla film (který mě narozdíl od knihy bavil a líbil se mi) a až potom jsem četla knihu. Měla jsem od ní velká očekávání, která bohužel nebyla naplněna. Uvidíme, třeba jeho knihám dám v budoucnu ještě šanci :)

2. Opomíjená kniha, která podle mně stojí za přečtení
Přijde mi, že trilogie Legenda není až tak známá a populární, jak by si podle mě zasloužila. Více se dozvíte v recenzích na Legendu a na Fenomén a Šampion.

3. Žánr, který skoro nikdy nečtu
Jednoznačně horory. Ty nečtu a ani se na ně nedívám, jelikož jsem hrozný strašpytel a asi bych se u nich zbláznila strachy :P :D

4. Oblíbená knižní postava, kterou nemám ráda
Mmm. První, kdo mě napadl je Hurikán (Gale) z Hunger Games. Nevím proč, ale jeho opravdu nemusím.
Přijde mi, že se fanynky Hunger Games rozdělují na tři teamy. Jedny mají v lásce Hurikána (vlevo), druhé zbožňují Peetu (uprostřed) a ty třetí jseou okouzlené Finnickem (vpravo). Za mě jednoznačně vyhrává Peeta Mellark, jeho naprosto miluju. A jaký muž, holky, vyhrává u vás?


5. Autor, jehož knihy z nějakého důvodu nedokážu číst
Tady bych také zůstala u Johna Green.

6. Populární, oblíbená a známá série knih, kterou nehodlám číst
Asi Percy Jackson, nikdy mě nelákala "božská" tématika a přestože si všichni tyto knihy chválily, tak jsem se do nich nikdy nepustila a v nejbližší době si je nehodlám přečíst. Možná jednou...

Mějte se fanfárově!

Facebooková stránka ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama