RECENZE: Knihy 10 - 15 let? #2

18. června 2017 v 10:00 | Diki |  DOČTENO - recenze
Zdravím všechny milovníky knih!
Vítám vás u pokračování této "mini série" a jdeme rovnou na to!


10, 11, 12, 13, 14

autorka: Lauren Myracleová

Tuto knižní sérii bych ráda zmínila pro všechny, kteří nemají rádi nadpřirozeno a upřednostňují především knihy z reálného prostředí. O těchto knihách by se dalo říct, že jsou naprosto tuctové a obyčejné, ale přesto jsou to knihy milé, které dokáží pohladit po duši.


Harry Potter
autorka: J. K. Rowlingová

Celou tuto "mini sérii" bych ráda zakončila tímto skvostem. Myslím si, že snad nemůže existovat někdo, kdo by Harryho Pottera nečetl, nebo alespoň neviděl filmová zpracování. A pokud by tady někdo takový náhodou byl, tak to musí napravit!

Tato série vypráví příběh o sirotkovi Harry Potterovi, který pochází z kouzelnické rodiny. Ve 12 letech mu přijde dopis, ve kterém se píše, že je přijat na Školu čar a kouzel v Bradavicích. Tam potkává spoustu přátal a zažívá s nimi nejrůznější dobrodružství. Topovka.


Samozřejmě jsem knih přečetla mnohem víc, například knihy od Stanislava Rudolfa, Vojtěcha Steklače a od mnoha dalších českých a zahraničních autorů. Taktéž na mém blogu můžete najít další inspiraci k četbě v rubrice DOČTENO - recenze. Dívkám kolem 15-tého roku by se určitě mohla líbit Selekce, Škola dobra a zla, Všem klukům, které jsem milovala a další.
Mějte se krásně!
Facebooková stránka ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama