RECENZE: Knihy 10 - 15 let? #1

10. června 2017 v 10:00 | Diki |  DOČTENO - recenze
Zdravím všechny milovníky knih!
Rozhodla jsem se, že by nemuselo být špatné, kdybych tento (a příští) článek věnovala knihám, které jsem četla v rozmezí 10 až 15 let a líbily se mi. Případně knihám, které jsem v této době sice nečetla, ale dívky v tomto věku by mohly zaujmout. Tento článek mi leží už dlouhou dobu v hlavě a konečně se dostávám k jeho realizaci, za což jsem opravdu ráda. Vím, že by možná nebyl potřeba, jelikož na mém blogu je dost literatury, kterou by dívky v tomto věku mohly číst, ale i tak bych zde ráda zmínila nějaké další tipy. Tímto se omlouvám mužské části mých čtenářů, že to opět nebude nic pro ně a také bych chtěla říct, že je to pouze můj osobní názor (jako u všech recenzí), takže zmíněné knihy nemusí být pro všechny "tak úžasné" jako pro mě. Snad se vám článek bude líbit!


Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk

autorka: Stephenie Meyer

Začala bych touto nprostou klasikou. Ehm, kdo to ještě nečetl? Přiznejte se! V mých cca 10 až 12 letech to byl naprostý trhák (a možná jím ještě stále je) a tyto knihy četla naprosto každá holka, řekla bych, že nehledě na věku. Já tuto sérii naprosto milovala a myslela jsem, že se z ní dočista zblázním, jak pro mě byla úžasná!

Tento romantický příběh s prvky fantasy vypráví o světě, ve kterém nežijeme jenom my lidé, ale i různé nadpřirozené bytosti jako jsou upíři a vlkodlaci. A právě hlavní hrdinka se do jednoho z nich zamiluje - do upíra.

Tato série je neuvěřitelně čtivá a děsně romantická, takže podle mě každého romantického člověka musí nadchnout. Stránky vám budou utíkat přímo před očima. Jak už jsem říkala, já jí naprosto milovala a zejména díky této sérii mě čtení začalo neuvěřitelně bavit.

Rudá jako rubín, Modrá jako Safír, Zelená jako smaragd

autorka: Kerstin Gier

Dneska vám představím ještě jednu knižní sérii. Tuto trilogii bych jinak nazvala jako "naprosto dokonalé skloubení romantiky s cestováním v čase". Tato romantická série, která je zahalena do tajemství a opředena nejednou záhadou, je rovněž báječná a téměř dokonalá! Prostě pokud jsete to nečetli, tak si to koukejte přečíst, vážně!Tak, tohle je pro dnešní dvě krátké recenze všechno a pokračování této "mini série" vyjde příští týden ve stejnou dobu. Mějte se krásně a zase za týden, pa pá.

Facebooková stránka ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama