#kniznivanoce2016

7. února 2017 v 17:50 | Diki |  NOVINKY
Zdravím všechny milovníky knih!
Nejprve bych se vám chtěla opět omluvit za svoji neaktivitu, ale času bylo málo, povinností hodně...však mě už znáte :-D
Dneska bych se s vámi chtěla dodatečně podělit o moje vánoční knižní přírůstky.
K Vánocům jsem letos dostala pět krásných knížek - Zlodějku knih, Dívka, již jsi tu zanechal, Harry Potter a prokleté dítě, Deník Anny Frankové a Ten, kdo stojí v koutě.
Zlodějka knih by se měla odehrávat v době druhé světové války, takže si myslím, že by mě mohla bavit a mohla by se mi líbit.
Dívka, již jsi tu zanechal je od známé autorky Jojo Moyes, která napsala Než jsem tě poznala. Příběh se nejprve odehrává v období první světové války a přenese nás do jednoho francouzského městečka, které je okupováno němci a jeho obyvatele sužuje bída, nedostatek potravin...v celém příběhu hraje roli obraz - obraz krásné mladé ženy, který je opředen tajemstvím.
Na Harryho Pottera se také moc těším, protože ho zkrátka miluji a kdo taky ne, že? Jsem docela zvědavá, jak si Rowlingová poradila s pokračováním a celým dramatickým pojetím.
Deník Anny Frankové je pro mě naprostá srdeční záležitost, knihu jsem už četla víckrát, ale pouze jen půjčenou z knihovny, také jsem jí slyšela jako audioknihu a viděla i mnohokrát filmové zpacování...a prostě jí potřebuji mít ve své knihovně, abych se k ní mohla kdykoli vracet.
A poslední knihou je Ten, kdo stojí v koutě. Na tuto knihu jsem slyšela spoustu chvály a pozitivních ohlasů. Vypráví příběh o klukovi, který byl vždy "tak trochu mimo" a vzhledem k tomu, že nemá moc přátel, tak začíná psát dopisy neznámému autorovi, sděluje v nich své pocity, myšlenky i některé události, které se staly.


A jaké knihy jste pod stromečkem našly vy?
Přeji vám všem krásný zbytek dne!
Facebooková stránka ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama