RECENZE: Šťastně až na věky

17. listopadu 2016 v 12:24 | Diki |  DOČTENO - recenze
Zdravím všechny milovníky knih!
máme tu další recenzi, tentokrát na povídkovou knihu k sérii Selekce. Takže pokud jsete si tuto sérii zamilovali a tuto knihu ještě nevlastníte, tak nevím, na co čekáte!
Pojďte společně se mnou navštívit svět Selekce!


Šťastně až na věky

autorka: Kiera Cass
V této knize se znovu setkáváme s postavami ze Selekce, konkrétně s královnou Amberly, která vypráví sůj příběh, jak se stala královnou. S princem Maxonem a jeho pocity při samotné selekci. S Aspenem, který nám odhalí druhou stránku věci, jeho pohled na vztah s Americou, jeho názor na Maxona a službu v paláci na pozici strážce. Další postavou je Merlee, jedna z favoritek Selekce, která byla ovšem vyloučena, protože nezachovala věrnost princi. Její příběh mě spolu s Aspenovým oslovil asi nejvíce. Číst o jejím osudu bylo na jednu stranu smutné, ale i zároveň nesmírně krásné, zvláště pozorovat lásku mezi ní a Carterem. V neposlední řadě se dozvíme o osudu Celesty a komorné Lucy. Celá kniha je završena druhým výročím Americy a Maxona, vrátit se opět k našim hrdinům bylo kouzelné a tato povídka se mi taky moc líbila, obzvlášť jedna část, která mě naprosto dostala (ti co četli možná tuší) :)

Tako kniha je, jak už je autorčiným zvykem, neuvěřitelně čivá, dále je doprovázena nádhernými ilustracemi, což mi přijde jako pěkné zpestření a okořenění knihy.
Tuto sérii miluji a vrátit se ke všem starým hrdinům a dozvědět se o nich něco nového bylo úžasné. zejména u postav, které v Selekci nebyly hlavní a tímpádem tak propracované.
Poslední díl "The Crown" by měl vyjít v České Republice začátkem nového roku, přibližně v polovině ledna 2017. Už se nemohu dočkat!


Taky tuto sérii milujete, nebo ji naopak nemusíte? A jak se vám líbily povídky a která z nich nejvíce?
Přeji vám krásné podzimní dny!

Facebooková stránka ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama