TAG: Školní knižní tag

1. září 2016 v 14:00 | Diki |  Knižní TAGY
Zdravím všechny milovníky knih!
Prázdniny skončily a je tu nový školní rok, určitě to pro většinu z vás znamená, že zasednete do školních lavic a začnete se učit. Proto jsem si pro vás dneska připravila Školní knižní TAG, který jsem objevila na blogu Nancy. Doufám, že se vám bude líbit.

1. Čteš si knížky o přestávce ve škole?
Většinou ne, jelikož jsem moc líná na to, abych si knihu do školy tahala a také se radši věnuju svým kamarádkám, nebo se připravuji na další hodinu.

2. Na jakou knížku, byl tvůj první referát?
Uff, tak to vážně netuším. Vlastně ani nevím, kdy jsem měla svůj první referát, jestli už na prvním stupni, nebo až na osmiletém gymplu.

3. Jaké knížky jsi měla ve škole, když jste měli čtenářskou dílnu?
Nejsem si jistá, co si mám pod čtenářskou dílnou představit. Ale jeden rok jsme měly jednou týdně v hodině češtiny prostor ke četení, takže jsme celou hodinu mohli číst, co jsme chtěli. Myslím si, že jsem četla Harryho Pottera, nebo nějakou jinou fantasy, ale už je to dávno, takže si nejsem jistá :)

4. Jsi největší knihomol ve třídě?
Myslím, že rozhodně ne. Ve třídě máme pár holek (s kluky to je horší), které taky rády čtou a já bych z nás rozhodně nenazvala sebe největší knihomolkou.

5. Půjčuješ někomu ze třídy knížky?
Pár spolužačkám jsem už knihu půjčila, ale spíš knihy půjčuji kamarádům mimo třídu.

6. Ví o tobě, že tolik čteš?
Teda nevím, jestli zrovna já čtu TOLIK, ale rozhodně čtu asi více, než většina lidí v mém věku. A abych odpověděla na otázku, tak mí kamarádi ví, že ráda čtu, ale u zbytku třidy bych si nebyla jistá.

7. Objednávala jsi si někdy knížku ve škole?
Je to asi docela zvláštní, ale ne :)

Všem vám přeji úspěšný školní rok!

Facebooková stránka ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama